Prinášame Vám 5 rokov pohody

Prinášame Vám 5 rokov pohody

Predĺžte si Vianoce o celých 5 rokov pohody!

K novému autu vám darujeme 5 skvelých výhod!

5-ročný servis grátis

Doprajte svojmu novému autu profesionálnu starostlivosť a ono sa vám za ňu odvďačí spoľahlivosťou, bezpečnosťou a dlhou životnosťou. Aby ste sa nemuseli o nič starať, pridáme vám ŠKODA Service Care balík na celých 5 rokov (alebo do 75 000 km) zadarmo.
>>> chcem vedieť viac


5 rokov bez starostí s predĺženou zárukou

Užívajte si svoje nové vozidlo ešte dlhšie! Vďaka predĺženej záruke máte istotu, že vám na vozidle nevzniknú žiadne nepredvídané náklady spojené s opravou a záručné opravy počas trvania predĺženej záruky vyriešia naši servisní partneri.
>>> chcem vedieť viac


Zažiarte so skvelou extra výbavou Paket Plus

Vyberte si k vami zvolenej konfigurácii navyše Paket Plus a dostanete ho od nás grátis.

Napríklad k ŠKODA RAPID s paketom Style Plus získate xenonové svetlomety, predné hmlovky, 16“ liatinové disky EVORA, sound systém ŠKODA Surround a light and rain assistant.
 

Sada zimných pneumatík

Vyberte si pneumatiky alebo príslušenstvo až do 750 €

Vezmite si od nás sadu zimných pneumatík aj s diskami grátis a jazdite na svojom novom aute celú zimu bezpečne. Alebo si urobte radosť a vyberte si doplnky z nášho sortimentu v hodnote od 300 až do 750 € v závislosti od vybraného modelu auta.
>>> chcem vedieť viac


Výhodné financovanie bez navýšenia

Získajte nové auto s najvýhodnejším financovaním s 0 % úrokom

Rozhodnite sa pre jeden z našich výhodných spôsobov financovania a získajte svoje nové auto s financovaním na tretiny, štvrtiny alebo s financovaním na jednotku. To všetko s 0 % úrokom.

>>> chcem vedieť viac
 

Kontaktujte nás

Kontaktujte našich predajcov v Bratislave, Šamoríne, Žiari nad Hronom, Žiline, Dolnom Kubíne a Liptovskom Mikuláši. Radi Vám poskytnú bližšie informácie.

>>> Kontakty IMPA


Tešíme sa na vás :- )